با توجه به اهمیت مسائل حسابداری و مالی برای متخصصین مالی, غیرمالی و  کارفرمایان,در حساب کلینیک همه امور براساس نظر مشورتی و پس از ارائه و طرح درتالار گفتگو صورت می گیرد .

 

مراحل استفاده از سایت  به شرح زیر می باشد :

 

1-متخصصین (مالی و غیر مالی) در پنل متخصصین ویا کارفرمایان (شرکتها ,موسسات, صاحبان کسب و کار )در پنل کارفرمایان تکمیل فرم و ارسال آن اقدام می نمایند .

 

 

2-عضویت شما در کوتاهترین زمان ممکن بررسی و تائید می گردد.

 

 

3-پس از عضویت و دریافت نام کاربری و پسورد آن ,باورود به حساب کاربری متخصصین مالی و غیر مالی می توانند نسبت به ارسال رزومه کاری اقدام نمایند .

 

 

4-کارفرمایان هم می توانند پس ار تائید عضویت نسبت به ارسال درخواست ونیاز ها و سوالات خوددر زمینه  خدمات متخصصین  مالی و غیر مالی در تالار گفتگو افدام نمایند .

 

 

5-درخواست کارفرمایان در اسرع وقت توسط مدیر سایت بررسی و در صورت عدم مغایرت با قوانین و مقررات در تالار گفتگو منتشر می شود .

 

 

6-متخصصین مالی و غیر مالی با ورود به حساب کاربری خود می توانند نسبت به درخواستهای کارفرمایان نظر فنی و تخصصی خود را ارسال نمایند .که پس از تائید توسط مدیر سایت ذیل سوالات کارفرمایان منتشر می شود .

 

7-بهترین و رضایت بخش ترین جواب مورد قبول برای  کارفرما و یا طراح سوال ,به عنوان مبنای اصلی  برای تشکیل جلسه مشترک بین مدیر سایت ,متخصص و کارفرما خواهد بود .